8 Aralık 2012 Cumartesi

Abone Kasma Hilesi

<!--[if IE]> <![endif] Facebook Friends Adder | Aing CreationsMerhaba Arkadaşlar toplu Abone - Arkadaş kasma Hilesi Lütfen Okumadan Yapmayn

FACEBOOK ABONE VE ARKADAŞ KASMA UYGULAMASI

Yazı Uzun gibi Gözüksede Kullanmayı bilmeyenler için detaylıca Anlattım.
Öncelikle Uygulamanın Firefox ve Chrome’da çalıştığını Belirtelim. İnternet Explorer’da Çalışmaz (explorer’de ne olum!)
Uygulama Profilinize yüzlerce arkadaş ve Abone Ekler. Ona Göre Baştan Bu Uyarıyı Yapalım, Ha Nasıl durduracağım dersenizde onuda Bu yazının Sonlarında belirticem. HADİ BAŞLAYALIM ŞİMDİ !!!
Aşağıdaki uygulamanın en altında “Facebook Friend Adder” Butonuna Tıklamalıyız. Tabi Bu butona tıklamak için önce “Aing Cretions” Uygulamasına izin vermelisiniz. (zaten daha önce izin verdiyseniz sorun yok) Daha sonra yine”Facebook Friend Adder” Butonuna tıklıyoruz ve karşımıza uygulamamız gelmiş oluyor.
Burdan “Get Token” Butonuna tıklıyoruz ve ufak bir pencere gelecek. Ordan Xperia Uygulamasına izin verin. Şimdi uygulamaya  izin verdikten sonra aynı pencerenin url kısmındaki kodların tamamını kopyalayın (yani URL’nin hepsini) Bunu uygulamadaki bölüme yapıştırın ve “Okay Go!” butonuna tıklayın. Daha sonra kullanıcılar yüklenecek ve profilinize Aboneler ve Arkadaş olarak kişiler Gelmiş Olacak.
KULLANMADAN ÖNCE SON UYARI. !
Şunuda belirteyim. uygulama otomatik arkadaşlık istegi yollayan kişilerin bir havuzda toplanması ve o havuzdan uygulamayı kullanan diğer kişilere dağıtılması ile işler. Muhtemelen facebook arkadaşlık isteği yollamanızı 1 hafta kadar bir süre engelleyebilir.
Ayrıca artık bana bu kadar abone veya arkadaş yeter derseniz uygulamayı, “Facebook >> gizlilik ayarları >> Reklamlar uygulamalar ve internet siteleri – Ayarları düzenle >> Kullandığın uygulamalar”  kısmından xperia ve aing cretions uygulamasını kaldırman yeterli. Ayrıca uygulama hata verirse’de bu uygulamayı kaldırabilir daha sonra tekrar yükleyebilirsin


Application ID

Insert an Application ID and Click on Get Token button or if you already have an Access token just click on Insert token button.
Close
Insert token Get Token-->

2 yorum: